Párhuzamos felvétel

Egyszerre kezdődnek az Önt érdeklő filmek? Ön viszont nem akar elkapcsolni az élőben közvetített futballmeccsről? A párhuzamos felvételt az ilyen esetekre találták ki.

Get flash!

Ezzel a funkcióval egyszerre akár két műsor is rögzíthető*, miközben a harmadikat megállíthatja, visszatekerheti, újra elindíthatja.
Nyomja meg a guide gombot, hogy elérje az elektronikus műsorújságot. Itt válassza ki a teljes kínálat menüpontot.
Navigáljon az iránygombokkal a műsorok között és válassza ki a felvenni kívántakat. Kattintson a felvétel gombbal egymás után a kiválasztott műsorszámokra. A bejelöltek mellett megjelenik a piros időzített felvétel ikon, ezek a műsorok rögzítésre kerülnek.

Ezután visszaléphet az élő adáshoz. Egyszerre akár két csatorna műsorát is rögzítheti, miközben Ön egy harmadikat néz. Így biztosan nem marad le semmiről.

Tipp:
Ha előre beprogramozza a kívánt felvételeket, nem kell arra figyelnie, mikor kezdődik az adott műsor, szabadon böngészheti a csatornaválasztékot, rádiót hallgathat, vagy játszhat a videojátékokkal.
* Thomson DCI62 SD DVR , Thomson DCI6221 SD DVR 1watt és Cisco E8584 HD DVR típusú mediabox esetén egy adás, míg a philips HD DVR típusú box esetében 2 adás egyidejű rögzítését teszi lehetővé a TV nézéssel párhuzamosan.

Tájékoztatjuk, hogy két felvétel párhuzamos rögzítésére - mely opció a DVR berendezés extra funkciói közé tartozik - kizárólag abban az esetben van lehetőség amennyiben a médiabox készenléti állapotban van.